KONST / Litografier / Färglitografi 11064106
nr 1106 4106
Marjatta Sarasalo
(f. 1930), Finland
Färglitografi, Marjatta Sarasalo (f. 1930), Tre musor, 178/360, signerad, motivet: 49x49
Marjatta Sarasalo, född 1930, finsk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 maj 2017
kl 19:24:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
450 kr
500 kr